Susitikimas su bendruomenės pareigūne

Susitikimas su bendruomenės pareigūne

Įstaigoje įvyko prevencinis renginys, siekiant kurti saugesnę aplinką bei padėti asmenims nepakliūti į sukčiautojų pinkles. Paslaugų gavėjai susitiko su Vilniaus 2-ojo policijos komisariato bendruomenės pareigūne Diana. Pareigūnė kalbėjo apie visuomenėje vyraujančius sukčiavimo būdus ir dalinosi patarimais, kaip išvengti sukčiautojų ir išlikti budriems, saugant savo asmeninius duomenis. Paslaugų gavėjai aktyviai įsitraukė, klausėsi ir diskutavo šia tema.


Kasmet vykdomi prevenciniai renginiai, kuriuose apsilanko policijos pareigūnai, sudomina didelį skaičių paslaugų gavėjų ir atspindi tokių renginių poreikį bei aktualumą.

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti