Socialinė tarnyba visą parą +370 617 44661

Socialinė tarnyba visą parą +370 617 44661

Įstaigoje 24 valandas per parą dirba Socialinė tarnyba.

Socialinė tarnyba teikia transporto paslaugą neblaiviems arba socialinę riziką patiriantiems asmenis, dėl neįgalumo, ligos ar senatvės turintiems judėjimo, orientacijos problemų ir negalintiems naudotis visuomeniniu transportu sprendžiant socialines ir asmenines problemas; turintiems judėjimo negalią, iš miesto gatvių arba ligoninių

Paskambinę telefonu +370 617 44661, Vilniaus miesto gyventojai gali informuoti apie benamystę patiriančius asmenis. Jaunesnieji socialiniai darbuotojai Romualdas, Tomas, Gintaras ir Olegas yra patyrę ir profesionalūs. Jie teikia informavimo, konsultavimo ir transporto paslaugas socialinę atskirtį patiriantiems asmenims Vilniaus mieste.

Motyvacija, siekis padėti asmeniui susigrąžinti savivertę, atstatyti žmogiškąjį orumą bei įgalinti jį siekti pokyčio savo gyvenime skatina Socialinės tarnybos darbuotojus darniam ir kryptingam darbui, kuris keičia visuomenės veidą.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti