Darbo užmokestis

Darbo užmokestis

DARBUOTOJŲ VIDUTINIS MĖNESINIS NUSTATYTASIS (PASKIRTASIS)

DARBO UŽMOKESTIS

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų,
einančių šias
pareigas,
skaičius
2020 metai2021 metai
I ketvirtis
Direktorius130582806
Direktoriaus pavaduotoja132493326
Skyriaus vedėjas230842726
Vyresnysis socialinis darbuotojas524412324
Socialinis darbuotojas1117821628
Socialinio darbuotojo padėjėjas341101892
Vyresnysis slaugytojas71189875
Valytojas4775577

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti