Darbo užmokestis

Darbo užmokestis

DARBUOTOJŲ VIDUTINIS MĖNESINIS NUSTATYTASIS (PASKIRTASIS)

DARBO UŽMOKESTIS

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų,
einančių šias
pareigas,
skaičius
2023 metai


I ketvirtis


Skyriaus vedėjas231502898
Socialinio darbo organizatorius526732833
Socialinis darbuotojas1119352021
Individualios priežiūros darbuotojas43,512421523
Slaugytojas714001361
Valytojas4916928

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti