Darbo užmokestis

Darbo užmokestis

DARBUOTOJŲ VIDUTINIS MĖNESINIS NUSTATYTASIS (PASKIRTASIS)

DARBO UŽMOKESTIS

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų,
einančių šias
pareigas,
skaičius
2020 metai2021 metai
III ketvirtis
Direktorius130582680
Direktoriaus pavaduotoja132492735
Skyriaus vedėjas230842538
Vyresnysis socialinis darbuotojas524412405
Socialinis darbuotojas1117821700
Socialinio darbuotojo padėjėjas3411011028
Vyresnysis slaugytojas711891128
Valytojas4775728

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti