Darbo užmokestis

Darbo užmokestis

DARBUOTOJŲ VIDUTINIS MĖNESINIS NUSTATYTASIS (PASKIRTASIS)

DARBO UŽMOKESTIS

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų,
einančių šias
pareigas,
skaičius
2022 metai

2023 metai


Skyriaus vedėjas231553150
Socialinio darbo organizatorius525372673
Socialinis darbuotojas1118201935
Socialinio darbuotojo padėjėjas3411361242
Vyresnysis slaugytojas713451400
Valytojas4817916

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti