Žvakių lipdymas

Žvakių lipdymas

VŠĮ „Artoteka“, vykdydama projektą „Sociokultūrinių paslaugų vyresnio amžiaus žmonėms teikimas“,  pakvietė 5 mūsų paslaugų gavėjas (senjores) į 2 užsiėmimus: „Žvakių gamyba“ ir „Piešimas ant vandens“, kad nemokamose veiklose galėtų dalyvauti vieniši ir mažiau finansinių galimybių turintys senjorai. 

Vilniaus m. nakvynės namų gyventojos pirmame užsiėmime buvo aprūpintos visomis priemonėmis: moliu, knatais, sojų aliejumi, kvapais, prieskoniais. Su dideliu susidomėjimu jos išklausė vadovės pasakojimo apie žvakių gamybą ir pačios bandė jas lipdyti. Savo nulipdytas žvakes pasiėmė į Nakvynės namus.  Užsiėmime buvo ir daugiau vyresnio amžiaus moterų, užsimezgė pokalbis, visas žvakių lipdymo procesas vyko draugiškoje aplinkoje, kalbant, juokaujant, dalinantis patirtimi. 

Dabar visos moterys su nekantrumu laukia penktadienio, kai susipažins su nauja, negirdėta piešimo technika „Piešimu ant vandens“. Laukite tęsinio. 

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti