Saviugdos užsiėmimai

Saviugdos užsiėmimai

Balandžio 26 d. baigėme šių metų pirmąjį saviugdos ciklą. Paslaugų gavėjai, dalyvaudami saviugdos užsiėmimuose, dalinosi žiniomis ir patirtimi, kartu mokėsi nustatyti ir įvardinti problemas, planuoti pokyčius ir juos įgyvendinti, reiškė savo nuomonę bei vertino procesą ir jo rezultatus. Dalyviai buvo skatinami išklausyti ir gerbti kito nuomonę, suderinti skirtingus interesus, kurti saugią aplinką bei užtikrinti lygias teises visiems. Saviugdos dalyviai viso užsiėmimų ciklo metu palaikė vieni kitus bei mokėsi prisiderinti prie naujovių, keisti neproduktyvias veiklas, ieškojo efektyvesnių veiklos strategijų.

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti