Prevencinis renginys „Prekyba žmonėmis“

Prevencinis renginys „Prekyba žmonėmis“

Turėjome svečių. Atvyko bendruomenės pareigūnė Diana ir VA Carito „Pagalba prekybos žmonėmis ir smurto aukomis“ socialinė darbuotoja Rima. Specialistės vedė prevencinį renginį „Prekyba žmonėmis“. Kasdieniniame gyvenime prekyba žmonėmis dažniausiai įvardinama kaip moderni vergovės forma.

       Prevencinio renginio metu specialistės pristatė vyraujančias prekybos žmonėmis formas, pavojus, apsisaugojimo bei pagalbos būdus. Sukurtos ir simuliuotos kelios situacijos, įtraukiant renginyje dalyvavusius paslaugų gavėjus ir siekiant jiems parodyti, kaip paprastos buitinės situacijos gali virsti prekybos žmonėmis užuomazgomis.

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti