Prevencinis renginys apie prekybą žmonėmis

Prevencinis renginys apie prekybą žmonėmis

Prekyba žmonėmis šiandieninėje visuomenėje dažniausiai yra įvardijama kaip moderni vergovės forma. Pasaulyje egzistuoja daugybė prekybos žmonėmis formų. Jos nuolat kinta, atsiranda vis naujų būdų ir priemonių, prisidedančių prie žmonių išnaudojimo pačiais įvairiausiais tikslais.

Bendradarbiaujant su Vilniaus antrojo policijos komisariato bendruomenės pareigūne Diana Ponidzelskiene organizuota paskaita apie prekybą žmonėmis. Prevenciniame renginyje paslaugų gavėjams pasakota apie prekybą žmonėmis, jos formas bei pagalbos būdus, susidūrus su nusikalstamomis veikomis. Kartu renginyje dalyvavo Vilniaus arkivyskupijos Carito programos „Pagalbos patyrusiems smurtą ir prekybos žmonėmis aukoms“ vadovė Angelė Lazauskienė, kuri dalijosi apie šios programos vykdomas pagalbos priemones.

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti