Piešimas ant vandens

Piešimas ant vandens

Antrasis užsiėmimas VšĮ „Artoteka“ – „Piešimas ant vandens“. Moterims tai – visiškai negirdėta piešimo technika. Nakvynės namų paslaugų gavėjos, kaip ir pirmame užsiėmime, buvo aprūpintos visomis priemonėmis: popieriumi, dažais (natūraliais), jaučio tulžimi dažams skiesti, teptukais, specialiu būdu paruoštu vandeniu, šukutėmis piešiniui formuoti. Ebru – tapyba ant vandens nė vienai mūsų negirdėtas piešimo būdas.

Šis būdas kildinamas iš senovės Kinijos. Pirmosios šio meno užuomazgos – VI a., o XVI a. ši technika Šilko Keliu atkeliavo į Iraną, Turkiją. Turkai dabar šį meną (išpuoselėtą) vadina tradiciniu turkų menu. Jis – saugomas UNESCO kultūros paveldas.

Moterys pasitardamos bandė piešti po 2 piešinius. Antrasis, sudėtingesnis, reikalavo ir daugiau susikaupimo, ir daugiau dėstytojos bei kolegių patarimų, pagalbos. Nuostabiai praleistas laikas. Nauja patirtis. Lauksime naujų kvietimų į užsiėmimus, juolab, kad VŠĮ „Artoteka“- nuo šiol yra mūsų partneriai. Labai tuo džiaugiamės.

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti