Partnerystės ir bendradarbiavimo projektas „Aš myliu ir tvarkau savo miestą“

Partnerystės ir bendradarbiavimo projektas „Aš myliu ir tvarkau savo miestą“

Esame atviri pasiūlymams, pasirengę atlikti konkrečius darbus, prisidedant prie taršos mažinimo bei atliekų kultūros skatinimo. Bendradarbiaukime, juk Vilnius yra mūsų visų bendri namai! Mylėdami ir rūpindamiesi miestu, kuriame gyvename, suvienykime jėgas ir imkimės veiksmų aplinkos tausojimo, taršos gamtoje mažinimo, šiukšlių rūšiavimo bei tvaraus vartojimo srityse.

Šią savaitę darbus inicijavome bendradarbiaudami su Vilkpėdės ir Naujininkų seniūnijomis. Tvarkėme kiemus, šlaitus, pamiškes, Rudaminos, Kapsų, Pakalniškių ir Račių gatvių prieigas.

Susirinko gausus būrys talkininkų, o darbo pakako visiems. Švarinome atokesnes teritorijas, kuriose buvo nemenkai prisikaupę šiukšlių. Surinktas šiukšles rūšiavome ir perdavėme atliekų surinkimo tarnyboms.

Aplinkos klestėjimas yra vienas iš socialinės atsakomybės aspektų. Atėjus pavasariui, norime pasirūpinti ne tik savo artimąja aplinka. Jaučiame atsakomybę už miestą, kuriame gyvename ir kurį mylime.

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti