Nuotolinė apskritojo stalo diskusija

Nuotolinė apskritojo stalo diskusija

Džiaugiamės, kad šiame iššūkių laike, lapkričio 12 d., įvyko nuotolinė apskritojo stalo diskusija „Socialinių paslaugų kokybės užtikrinimas apgyvendinimo nakvynės namuose paslaugų įstaigose“, kurią Vilniaus miesto nakvynės namai inicijavo bendradarbiaudami su VšĮ Valakupių reabilitacijos centru.

Diskusijoje dalyvavo atstovai iš visos Lietuvos: Telšių socialinių paslaugų centro, VA Caritas Laikinųjų namų, Kauno miesto socialinių paslaugų centro, Šiaulių miesto savivaldybės Socialinių paslaugų centro, Kauno rajono savivaldybės, Tauragės šeimos gerovės centro, Vilniaus miesto krizių centro ir VšĮ Valakupių reabilitacijos centro darbuotojai.

Dėkojame visoms prie nuotolinės diskusijos prisijungusioms įstaigoms ir organizacijoms už pasidalintas darbo patirtis,  gerąsias praktikas, įžvalgas ir planus ateičiai.

Reikia mūsų visų indėlio, kad socialinių paslaugų kokybė gerėtų!

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti