KOVO 11-OSIOS MINĖJIMAS

KOVO 11-OSIOS MINĖJIMAS

Pavasaris šiais metais lėtai veržiasi pro baltos ir šaltos žiemos gniaužtus, padovanodamas Lietuvai nuotaikingas ir svarbias šventes. Laisvė – tai galimybė kurti gyvenimą. Kurkime jį prasmingą, šviesų, šiltą.

       Viena iš ryškiausių švenčių – Lietuvos valstybės atkūrimo diena – kovo 11-oji. Ugdant pilietiškumą, organizuotas šventinis ir puošnus minėjimas, kuriam buvo ruoštasi iš anksto. Gyventojai dalyvavo popierinių dekoracijų dirbtuvėse, kuriose savo rankomis gamino pūkuočius su Lietuvos vėliavos spalvomis, taip pat gamino dekoracijas iš makaronų bei tapė paveikslą ant drobės skirtą laisvai Lietuvai. Kurtais darbais papuošti Nakvynės namai.

            Minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną sugiedota Lietuvos tautiška giesmė. 

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti