Edukaciniai renginiai Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės Valdovų rūmuose

Edukaciniai renginiai Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės Valdovų rūmuose

2018-06-14 Vilniaus miesto nakvynės namų gyventojai lankėsi Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės Valdovų rūmuose. Gyventojai buvo supažindinti su senoviniais muzikiniais instrumentais, ankstesnių laikų kuriama muzika, taip pat išgirdo istorinių faktų apie tų laikų didikų rūmuose ir už rūmų ribų skambėjusias melodijas. Kadangi šokiai – neatsiejama tų laikų didikų rūmuose dalis, buvo pristatytas šokis, kurį pasiūlyta sušokti, skambant muzikai. Edukacijos koordinatorė Vida pravedė edukacinį-terapinį užsiėmimą su moliu. Gyventojai turėjo galimybę susipažinti kaip iš molio daromi įvairūs keramikos gaminiai. O charizmatiškasis gidas Gediminas pravedė ekskursiją po Valdovų rūmų erdvias sales. Dalyviai buvo pakilę į apžvalgos bokštelį bei turėjo galimybę 3D technikos pagalba persikelti į ankstesnio laikotarpio Gedimino pilies teritoriją ir ją apžvelgti virtualių akinių pagalba.

 

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti