Dailės terapijos užsiėmimas

Dailės terapijos užsiėmimas

Šiandien, darganotą rudens dieną, mūsų įstaigoje vyko dailės terapijos užsiėmimas. Buvo siekiama sukurti jaukią, ramią ir atpalaiduojančią atmosferą, kurioje paslaugų gavėjai galėjo atsipalaiduoti, būti savimi ir patirti naujus potyrius, naudingus jų fizinei ir psichinei sveikatai.

Spalvos ir prisilietimas prie dažų teigiamai veikia žmogų, kūrybinis procesas perkelia asmens mintis į kitą laiko/erdvės dimensiją, kurioje jis gali atsipalaiduoti, nurimti, būti čia ir dabar, t.y. spalvų ir dažų akimirkoje. Spalvos turi teigiamas savybes: jos gerina asmens emocinę būseną, leidžia nusiraminti ir atsitraukti nuo kasdienybės rutinos.

Kai nedrąsu, spalvos ir dažai leidžia būti drąsiam ir, maišant jas tarpusavyje, gauti vis kitokį atspalvį – galimybę…

Kai baisu, spalvos ir dažai leidžia išreikšti savo baimes tamsiomis spalvomis. Laikui einant, spalvos šviesėja, ateina nauja pradžia…

Kai neramu, spalvos ir prisilietimai prie dažų leidžia nurimti, atsipalaiduoti…

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti