BĮ Vilniaus „Vilko pėdos“ namai kartu su VšĮ „Gerumo darbai“ įgyvendina Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą „Stabdykime smurtinį elgesį artimoje aplinkoje“

BĮ Vilniaus „Vilko pėdos“ namai kartu su VšĮ „Gerumo darbai“ įgyvendina Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą „Stabdykime smurtinį elgesį artimoje aplinkoje“

Siekiant prisidėti prie kompleksinės ir mūsų visuomenėje stipriai išplitusios smurto artimoje aplinkoje problemos, BĮ Vilniaus „Vilko pėdos“ namai kartu su VšĮ „Gerumo darbai“ šiais metais  įgyvendina Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą „Stabdykime smurtinį elgesį artimoje aplinkoje“ Nr. SAAPB0115.

Šio projekto tikslas – teikti pagalbą smurtauti artimoje aplinkoje linkusiems ir/ar nuo priklausomybių kenčiantiems asmenims, stiprinant jų motyvaciją keistis, mokant konstruktyvių emocijų valdymo ir konfliktų sprendimo būdų.

BĮ Vilniaus „Vilko pėdos“  įgyvendindami projektą dviejuose Vilniaus miesto nakvynės namuose tikslingai įvertina ir atrenka asmenis, kuriems reikalinga pagalba, siekiant atsikratyti smurtinio elgesio ir/ar spręsti psichoaktyvių medžiagų vartojimo problemas ir nukreipia į projekto metu vykdomus individualius ir grupinius užsiėmimus.

Programoje dalyvaujančių asmenų auga sąmoningumas bei gebėjimas prisiimti atsakomybę už savo elgesį, jie siekia įgyti bendravimo ir konflikinių situacijų sprendimo įgūdžių, didėja motyvacija atsisakyti psichoaktyvių medžiagų vartojimo.

Iki metų pabaigos BĮ Vilniaus „Vilko pėdos“ namuose į projekto veiklas planuojama įtraukti ne mažiau 30 gyventojų, kurie dalyvauja grupiniuose užsiėmimuose smurto artimoje aplinkoje pavojų keliantiems asmenims ir individulaliose konsultacijose su priklausomybių specialistu.

Viso projekte „Stabdykime smurtinį elgesį artimoje aplinkoje“  iki šių metų pabaigos numatyta pagalbą suteikti ne mažiau 120 dalyvių. Įvairios su smurto mažinimu susijusios šio projekto veiklos vykdomos Vilniuje, Alytuje ir Lazdijuose.  

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti