BĮ Vilniaus „Vilko pėdos“ namai kartu su VšĮ „Gerumo darbai“ įgyvendina Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą „Bendraukime be smurto“ Nr. SAP/B04985

BĮ Vilniaus „Vilko pėdos“ namai kartu su VšĮ „Gerumo darbai“ įgyvendina Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą „Bendraukime be smurto“ Nr. SAP/B04985

BĮ Vilniaus „Vilko pėdos“ namai džiaugiasi turėdami galimybes bendradarbiauti su VšĮ „Gerumo darbai“ ir kartu su jais įgyvendinti Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą „Bendraukime be smurto“  Nr. SAP/B04985.

Bendras projekto tikslas – organizuojant smurtinį elgesį keičiančias programas, teikiant priklausomybių specialistų bei psichologo pagalbą, stiprinti smurto artimoje aplinkoje pavojų keliančių asmenų motyvaciją keistis, mokyti juos konstruktyvių emocijų valdymo ir konfliktų sprendimo būdų, formuoti pozityvias vertybines nuostatas bei gebėjimą prisiimti atsakomybę už savo elgesį.

Šio projekto dėka BĮ Vilniaus „Vilko pėdos“ namų gyventojams sudaryta galimybė dalyvauti nemokamose individualiose priklausomybių konsultanto konsultacijose, bei grupinėje smurtinį elgesį keičiančioje programoje.

BĮ Vilniaus „Vilko pėdos“ namų darbuotojai įgyvendindami projektą, tikslingai įvertina ir atrenka asmenis, kuriems reikalinga pagalba, siekiant atsikratyti smurtinio elgesio ir/ar spręsti psichoaktyvių medžiagų vartojimo problemas ir nukreipia į projekto metu vykdomą programą arba pas priklausomybių konsultantą.

Tikimasi, kad sustiprės psichokorekcinę programą baigusių asmenų sąmoningumas bei gebėjimas valdyti savo elgesį bei prisiimti už jį atsakomybę, lavės bendravimo ir konflikinių situacijų sprendimo įgūdžiai, stiprės motyvacija atsisakyti psichoaktyvių medžiagų vartojimo ir pagerės socialinio funkcionavimo galimybės.

Iki metų pabaigos planuojama, kad BĮ Vilniaus „Vilko pėdos“ namuose priklausomybių konsultanto konsultacijas gaus ne mažiau 20 asmenų. Ne mažiau 30 asmenų turės galimybes dalyvauti smurtinį elgesį keičiančioje programoje.

Projektas „Bendraukime be smurto“  vykdomas teikiant paslaugas Alytaus miesto ir Alytaus rajono, Vilniaus miesto, Šiaulių miesto, Pakruojo bei Lazdijų rajonų savivaldybių gyventojams. VšĮ „Gerumo darbai“ įgyvendindami šį projektą bendradarbiauja su BĮ Vilniaus „Vilko pėdos“ namais, Alytaus miesto nakvynės namais,  asociacija Pivašiūnų bendruomenė „Pivašiūniškiai“, Lazdijų rajono savivaldybės Šeštokų seniūnija bei Lietuvos probacijos tarnyba. Siekiant spręsti smurto artimoje aplinkoje problemas, iki metų pabaigos planuojama, kad paslaugas gaus ne mažiau 114 asmenų, kuriems šios paslaugos aktualios. Projektui įgyvendinti skirta 30,606.42 Eur valstybės biudžeto lėšų.

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti