Apsilankymas Valdovų rūmuose

Apsilankymas Valdovų rūmuose

Paslaugų gavėjai kovo 28 d. lankėsi Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose, kuriuose apžvelgė 2 parodas.

Pirmojoje parodoje – „GEDIMINO MIESTO AUŠRA. SENIAUSIAS VILNIAUS MEDINIS PASTATAS IR UNIKALIAUSI JO RADINIAI“ – paslaugų gavėjai susipažino su archeologiniu seniausio išlikusio medinio Vilniaus pastato kontekstu, seniausio išsaugoto Vilniaus medinio namo statybos technologija ir jo konstrukcijos ypatybėmis.

Antroji – „LVIVAS SVEIKINA VILNIŲ. EUROPOS TAPYBOS ŠEDEVRAI IŠ LVIVO NACIONALINĖS BORYSO VOZNYCKIO DAILĖS GALERIJOS“ – paroda suteikė progą pamatyti paveikslus, kuriuos 700 metų jubiliejų švenčiančiam Vilniui padovanojo šiuo metu kariaujanti Ukraina. 33 tapybos šedevrai, atkeliavę iš Lvivo nacionalinės Boryso Voznyckio dailės galerijos, sužavėjo, prikaustė dėmesį ir privertė aikčioti iš nuostabos.

Dėkojame gidui už puikią ekskursiją.

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti