Žolinė – Šv. Mergelės Marijos ėmimo į dangų šventė

Žolinė – Šv. Mergelės Marijos ėmimo į dangų šventė

Tai margaspalvė vasaros pabaigos šventė, kurios metu tarsi pasitinkamas artėjantis ruduo. Ši šventė pakvietė susiburti nakvynės namų gyventojus, kurie sukūrė gražų paveikslą iš popierinių gėlių. Paveikslo kūrimui buvo taikyti dailės terapijos elementai. Šis metodas nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas, kuris, pagal poreikius, gali būti gydantis, ugdantis, atpalaiduojantis. Į paveikslo kūrimo procesą įsitraukę gyventojai išgyveno ir išreiškė savo emocijas spalvomis, rinkosi jiems patinkančias piešimo priemones. Kūrybinio proceso metu gyventojai mielai dalijosi prisiminimais kaip anksčiau šventė Žolines jų tėvai ir seneliai.

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti