‘Reikalingi“

‘Reikalingi“

„Reikalingi savo visuomenėje esame tiek, kiek mums reikalingi kiti. Kalbu apie jausmą, kuris prišaukia laimę. Apie prisilietimą, dėmesio – kad ir trumpo , bet nuoširdaus parodymą žmogui gatvėje, autobuse, parduotuvėje, namuose. Akis į akį, sugaišus vis brangesnį savo laiką, kuris -be spontaniško veiksmo, išmušančio iš kasdienybės, migdo mūsų dėmesingumą, sugebantį fiksuoti laimės akimirkas. Siūlau dėmesį šiais metais parodyti asmeniškai. Tada Kalėdos bus šiltos iš vidaus, o žmogui, kuriam parodysim dėmesį, padėsim nugalėti vienišumą ir pasijusti savo vietoje. Dalinkimės dėmesiu ir suteikime viens kitam Kalėdinių super-galių”.

Dainininkė Jurga

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti