Prisiminti amžinojo poilsio išėję Nakvynės namų gyventojai

Prisiminti amžinojo poilsio išėję Nakvynės namų gyventojai

Vėlinės – susikaupimo, ramybės, visų mirusiųjų pagerbimo diena. Gyvieji aplanko kapus, uždega žvakutes, mintimis pabūna su išėjusiais. Vilniaus miesto nakvynės namų filialo Lenkų g. 1/17 darbuotojai ir gyventojai, norėdami išreikšti pagarbą ir prisiminti jau palikusius šį pasaulį buvusius Nakvynės namų gyventojus, nuvyko į Karveliškių kapines, kuriose laidojami asmenys valstybės lėšomis.  Nakvynės namų gyventojai pastatė nuvirtusius kryžius, uždegė vėlinių žvakes, prisiminė ir pagerbė išėjusius anapilin.

Nakvynės namų bendruomenės nariai taip pat tvarkė Rasų kapines, kuriose palaidotas ne vienas garbingas mūsų krašto žmogus. Gyventojai kartu su darbuotojais grėbė lapus, baigę tvarkymo darbus, uždegė žvakutes ant apleistų, nelankomų kapų. Ši socialinė akcija jau tapo tradicija, kai kapų priežiūra ir lankymas reiškia nuoširdų norą išreikšti mirusiesiems meilę, pagarbą, pripažinimą, kai ugdomas bendruomeniškumas.

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti