Pagalba benamiams šaltuoju metu

Pagalba benamiams šaltuoju metu

Atšalus orams, sostinės benamiai gali glaustis Vilniaus miesto nakvynės namuose Vilkpėdės g. 12 (170 vietų kambariuose), A. Kojelavičiaus g. 50 (40 vietų gyvenimui kambariuose, 60 vienos nakties nakvynės vietų bendroje salėje), T. Kosciuškos g. 8 (30 vietų), nes pasilikus nakvoti lauke, kyla reali grėsmė nušalti galūnes ar sušalti mirtinai. Nakvynės namų filialai A. Kojelavičiaus g. 50 ir T. Kosciuškos g. 8 esantis filialas „Sala“ priims kiekvieną atvykusį, ieškantį nakvynės bet kuriuo paros metu ir net nepaisant asmens apsvaigimo laipsnio. Nakvynės namai įsigijo papildomai čiužinių, jei bendroje salėje ženkliai padidėtų nakvojančių skaičius ir neužtektų gultų, taip pat pasirūpinta galimybe aprūpinti nakvojančius šiltesniais rūbais ir avalyne.

Šiuo metu galimybė nakvoti Nakvynės namuose suteikiama visiems norintiems (nemokamai nakvynė suteikiama bendroje nakvynės salėje A. Kojelavičiaus g. 50), todėl nakvoti laiptinėse, rūsiuose ar kitose nakvynei nepritaikytose vietose, nėra būtinybės. Vilniaus m. nakvynės namuose 6 mėnesių ir ilgesniam laikotarpiui apsistoja daugiau kaip 200 asmenų.
Bendroje Nakvynės namų salėje nakvojantiems ir/ar dėl ligos negalintiems nuvykti iki labdaros valgyklų asmenims 6 dienas per savaitę atvežami įvairūs maisto gaminiai ir arbata arba sultinys.
Pastebėję gatvėje šąlančius asmenis, vilniečiai gali pranešti apie juos Nakvynės namų socialinei tarnybai tel. 8 617 44661, kuri yra skirta asmenims, neturintiems pastovios gyvenamosios vietos, valkataujantiems bei elgetaujantiems Vilniaus mieste, įtraukti į socialinių paslaugų tinklą, informuoti, konsultuoti šiuos asmenis apie jiems priklausančias socialines paslaugas, esant reikalui teikti transporto paslaugą asmenims dėl negalios ar apsvaigimo negalintiems pasinaudoti viešuoju transportu, nuvežti juos į Nakvynės namus.

Socialinės tarnybos darbo laikas kiekvieną kalendorinę dieną nuo 10 val. iki 22 val. arba nuo 9 val. iki 21 val.

www.vilnius.lt

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti