Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse,  Vilniaus miesto nakvynės namuose įvyko Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas. Nakvynės namų bendruomenė susirinko į šventinį renginį – viktoriną „Lietuva – tai aš, Lietuva – tai mes“. Gyventojai, draugiškai susiskirstę į komandas, išbandė savo jėgas, atlikdami įvairias užduotis iš istorijos, lietuvių kalbos, geografijos. Viktorina buvo siekiama prasmingai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, ugdyti nuostatą, kad kiekvienas turi gerai žinoti ir suprasti savo tautos istoriją, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo jausmą savo valstybe, skatinti bendruomeniškumą, puoselėti savo krašto tradicijų išugdytas dvasines vertybes.    

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti