Laiškas Mamai

Laiškas Mamai

Artėjanti Motinos diena paminėta jautriai ir šiltai, o  minėjimo rezultatas nusiųstas konkursui „Laiškas mamai“, kurį skelbė naujienų svetainė „15min.lt

Mano brangiausioji, mano mylimiausioji Mama,

kai šiandien susirinko mūsų būrelis moterų net ir lietaus debesys išsisklaidė. O už lango –  medžiai,  tokie patys kaip ir vaikystėje:  aukšti, lengvai šlamančiais lapais. Ir kavos nesivirėme, kaip įprastai, tik susėdome kartu, kalbėjomės, dalinomės prisiminimais ir ašaras braukėme. Šitaip sujaudino prisiminimai apie Tave, mano vienintele.

Suvokiu, kad Tavęs, mama, man niekas nepakeis. Žodžiais sunku išsakyti, ką Tu man reiški gyvenime. Pažinau Tave tik iš kitų žmonių pasakojimų. Žinau, kad turėjai jūros mėlynumo akis. Buvai labai graži… Mane aplanko mintys apie Tave. Norėčiau, kad būtum gyva, kad būtumei šalia. Norėčiau, kad apkabintum, priglaustum, paguostum. Norėčiau tiesiog su Tavimi pasikalbėti, kai būna sunku, norėčiau tiesiog pasidžiaugti kartu, kai būna gera. Nors Tavęs nepažinojau, bet Tu man padovanojai patį brangiausią dalyką gyvenime . Tu man padovanojai patį Gyvenimą (Raisa).

Brangi, mylima mano mamyte, kai Tavęs netekau, tik tada supratau, kaip labai man Tavęs trūksta. Tu buvai tas žmogus, su kuriuo galėjau pasikalbėti apie viską: apie gera ir bloga, apie džiaugsmus ir skausmus. Man labai Tavęs trūksta. Tau išėjus, savo širdyje saugau tik pačius šilčiausius prisiminimus. Labai Tave myliu ir visada mylėsiu (Rita).

Mamyte, man Tavęs trūksta. Prisimenu Tave, kai lydėdavai mane nuo namų iki autobuso stotelės. Kelias netrumpas, trys kilometrai mišku. Džiaugdavomės kartu pakelės gėlėmis. Tu man tuomet sakei „greit bus žemuogių, eisma mudvi su anūke žemuogių skinti“. Mama, ir dabar skauda širdį, kad Tau teko išlydėt Anapus savo anūkę, mano dukrytę. Nors Tavęs jau nėra, bet Tu likai mano širdy ir visada joje liksi (Anelė).

Žinau, kad buvau labai išdykus mergaitė, bet Tu, mama, manęs niekad nenuskriaudei. Auginai mus abu su broliu, mokei bendrauti. Kai iškeliavai, ir ryšiai su broliu nutrūko. Tik Tu viena buvai šeimos ryšių palaikytoja. Man trūksta Tavęs, jaučiu tuštumą širdyje. Dabar skaudu prisimint, kad tuomet Tavęs neklausiau, kad nepakankamai Tave mylėjau. Jei dabar sugrįžtumei, mamyte… myliu ir mylėsiu (Zinaida).

Brangi ir mylima mama, kiek daug vargų buvo užgulę Tavo pečius. Esu Tau dėkinga už viską, ką darei dėl mūsų, savo vaikų. Visada taip šiltai Tave prisimenu. Tebūnie dabar Tau šviesus dangus (Nadežda).

Pamenu, kai išvykai gydytis į ligoninę ir palikai mane šeimininkauti namie. Man tuomet tebuvo 13 metų, bet aš puikiai susitvarkiau su buities darbais. Juk Tu mane išmokei gaminti, todėl broliukai neliko alkani. Tu manimi pasitikėjai ir aš Tavęs nenuvyliau. Nelengva Tau buvo auginti mus. Daug kančios patyrei, netekusi dviejų savo sūnų, mano brolių. Mylima mano mama, tik tada Tave įvertinau, kai netekau Tavęs. Iki tol visuomet galvojau, kad Tu būsi amžinai. Deja, atėjo ta diena, kai Tu išėjai. Ir tik tuomet supratau, kokia iš tiesų Tu  man brangi ir kaip Tavęs trūksta. Mama, jau praeityje liko visos vaikiškos nuoskaudos. Šiandien, kai jau pati esu suaugusi, atsimenu vien tai, kaip Tu mane mylėjai ir kiek daug man davei. Esu už viską Tau dėkinga (Tatjana).

Su didžia ir gilia meile galvoju apie Tave…

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti