Veikla

Veikla

Vilniaus miesto nakvynės namuose, socialiniai darbuotojai gyventojus konsultuoja individualiai, pagal darbo planus. Darbuotojas kartu su gyventoju aptaria problemas, nustato tikslą, iškelia uždavinius bei jų sprendimo būdus, sudaromas kliento problemos sprendimo planas ir sutartis. Taip pat vyksta darbas grupėse.

Nakvynės namuose organizuojami susirinkimai, diskusijos, šventiniai, teminiai, informaciniai renginiai. Vien 2015 m. buvo suorganizuota 90 renginių tokiomis temomis, kaip: Sausio 13-osios minėjimas, Užgavėnės, Lietuvos Valstybės atkūrimo diena, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena, Šv. Velykos, Motinos diena, Tėvo diena, ,,Vėlinės“, ,,Žolinė, Šv. Mergelės Marijos dangun ėmimo diena“ ,,Šv. Kalėdų šventiniai pusryčiai “,,,Lietuvos pinigai“, ,,Mano teisės ir pareigos“, ,,Bendravimas su ,,sunkiais“ žmonėmis“, ,,Melas apie svarbius ir kasdienius dalykus“, ,,Pinigų valdymas“, ,,Kasdieniai įsipareigojimai“ ,,,Savęs vertinimas ir motyvacija“, ,,Mokytis iš naujo“, ,,Greitųjų paskolų pinklės“ ir kt.

„ Su daina per gyvenimą“

2017 metų rugsėjo 21 dieną, Vilniaus miesto nakvynės namų filiale A. Kojelavičiaus g. 50 surengė
koncertą ansamblis „ Desideria“. Nakvynės namų paslaugų gavėjams bei darbuotojams buvo
pristatyta programa „ Su daina per gyvenimą“, kurios metu ansamblis dainavo pritariant gitaros
garsams.

 

 

 

 

 

Svečiai

2017 m. liepos 14 d. Vilniaus miesto Nakvynės namuose apsilankė Miesto bažnyčios atstovai. Jie susitiko su gyventojais, norėdami prie arbatos puodelio pasikalbėti apie iškylančius gyvenimo sunkumus, kartu pabūti, išklausyti ir pasimelsti. Atėję gyventojai dalinosi savo kasdienybės rūpesčiais bei džiaugėsi, kad juos aplanko žmonės, atnešdami vilties. Susitikimo metu buvo grojamos giesmės, vaišinamasi arbata, diskutuojama apie religijos įtaką žmogaus gyvenime.

 

 

 

 

 

šv. Velykų sulaukus

Nakvynės namuose ir jų filialuose 2017 m. balandžio 19 d. vyko Šv. Velykų paminėjimo šventė. Pasveikinti Nakvynės namų gyventojus atvyko stačiatikių kunigas Vladimir Rinkevič su savo pagalbininkais bei rusų folklorinių dainų ansamblis „Dainuojančios širdys“ (rus. „Поющие сердца“). Visi gyventojai buvo apdovanoti dovanomis.

Taip pat buvo pasveikintas ir apdovanotas ir Nakvynės namų personalas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Balandis – švaros metas.

Nakvynės namų gyventojai buvo sukviesti bendromis pastangomis sutvarkyti visuomeninės paskirties sklypą esanti šalia Nakvynės namų teritorijos. Švarioje ir jaukioje aplinkoje gyventi yra smagiau bei linksmiau!

 

 

 

 

 

Kovo 11 -oji –  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Buvo paminėta valstybinė šventė, dalyviai dalyvavo viktorinoje „Lietuva, Tėvyne mūsų“. Viktorinos metu dalyviai pasidalino į keturias komandas, naudojant vaizdinę medžiagą, buvo pateikiami klausimai apie Lietuvą ir įvairios užduotys, kurias dalyviai turėjo spręsti. Vyko įdomus ir aktyvus darbas.

 

 

 

 

 

 

 

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti