Išvyka į Muitinės muziejų

Išvyka į Muitinės muziejų

Vilniaus miesto nakvynės namų filialo A. Kojelavičiaus g. 50 gyventojams organizuota išvyka į Muitinės muziejų, kuris įsteigtas 1994 metais, Vilniuje. Jame kaupiama ir saugoma istorinė, dokumentinė ir kitokia medžiaga, susijusi su muitinės istorija. Gyventojai turėjo galimybę pamatyti įvairius eksponatus, tarp jų − dokumentus, autentišką carinės Rusijos bei Prūsijos pasienio stulpą, nuotraukas, atvirukus, pasakojančius apie muitinių, pasienio perėjimo punktų veiklą. Išreiškiame padėką kinologui Artūrui Zaleckui, kuris supažindino kaip atrodo keturkojo pareigūno kasdienybė ir kiek šunys prisideda prie sėkmingo muitinės darbo.

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti