Įrašų archyvas

Savanorystė gyvūnų prieglaudoje

Savanorystė gyvūnų prieglaudoje

Lapkričio 13 d., minint tarptautinę Gerumo dieną, Vilniaus miesto nakvynės namų gyventojai ir darbuotojai savanoriavo VšĮ „Tautmilės globa“ gyvūnų prieglaudoje. Visą spalio mėnesį nakvynės namuose vyko akcija, kurios metu buvo renkamos dovanos prieglaudos augintiniams ir padovanotos Gerumo dieną. Pirmoji savanorystė pavyko ir visiems suteikė daug gerų emocijų! Dėkojame VšĮ „Tautmilės globa“ nariams!

Mankštos rytmetys

Mankštos rytmetys

Šiandien, lapkričio 7 d., nakvynės namuose vėl įvyko mankštos rytmetys. Jau antrąjį kartą gyventojams mankštos pravesti atvyko kineziterapeutas Vitalijus. Gyventojai noriai įsitraukė į siūlomą aktyvią veiklą, skatinančią jų fizinį aktyvumą. Dėkojame kineziterapeutui Vitalijui už neblėstantį entuziazmą ir gebėjimą rytą paversti gera dienos pradžia.

Laimės koliažas

Laimės koliažas

Vilniaus miesto nakvynės namuose vyko ,,Laimės koliažo‘‘ kūrybinės dirbtuvės. Žaismingo proceso metu, plėšant, karpant, klijuojant iškarpas gimė asmeninis kūrinys -,, Laimės koliažas‘‘.  Taikant meno terapijos metodą,  kiekvienas kūrybinių dirbtuvių dalyvis  turėjo galimybę išgryninti savo giliausius troškimus ir svajones.

Prisiminti amžinojo poilsio išėję Nakvynės namų gyventojai

Prisiminti amžinojo poilsio išėję Nakvynės namų gyventojai

Vėlinės – susikaupimo, ramybės, visų mirusiųjų pagerbimo diena. Gyvieji aplanko kapus, uždega žvakutes, mintimis pabūna su išėjusiais. Vilniaus miesto nakvynės namų filialo Lenkų g. 1/17 darbuotojai ir gyventojai, norėdami išreikšti pagarbą ir prisiminti jau palikusius šį pasaulį buvusius Nakvynės namų gyventojus, nuvyko į Karveliškių kapines, kuriose laidojami asmenys valstybės lėšomis.  Nakvynės namų gyventojai pastatė nuvirtusius kryžius, uždegė vėlinių žvakes, prisiminė ir pagerbė išėjusius anapilin. Nakvynės namų bendruomenės nariai taip pat tvarkė Rasų kapines, kuriose palaidotas ne vienas garbingas mūsų krašto žmogus….

Daugiau Daugiau

Rytas su mankšta

Rytas su mankšta

Vilniaus miesto nakvynės namuose rytas buvo išskirtinis – jis prasidėjo nuo rytinės mankštos! Pramankštinti Nakvynės namų gyventojus atvyko treneris kineziterapeutas Vitalijus Baronas. Treneris išjudino gyventojus, parodė mankštos pratimus, kuriuos galima atlikti kasdien, pasidalino naudingais patarimais bei įnešė daug pozityvių emocijų. Dėkojame entuziazmo nestokojančiam treneriui kineziterapeutui Vitalijui! Lauksime sugrįžtant!

Už nuopelnus apdovanotas Vilniaus miesto nakvynės namų direktorius

Už nuopelnus apdovanotas Vilniaus miesto nakvynės namų direktorius

2019 m. spalio 10 d. Vilniaus rotušėje, apdovanojimų ceremonijoje, Vilniaus miesto savivaldybės meras Remigijus Šimašius įteikė apdovanojimą ,,Už nuopelnus Vilniaus savivaldai“ Vilniaus miesto nakvynės namų direktoriui Edvardui Jablonskiui. Džiaugiamės ir didžiuojamės!

Išvyka į Panerių memorialą

Išvyka į Panerių memorialą

Vilniaus miesto nakvynės namų filialo A. Kojelavičiaus g. 50 gyventojams, organizuota išvyka į Panerių memorialą. Paneriai – tai didžiausia nacių organizuotų ir vykdytų masinių žudynių vieta Lietuvoje. 1941-1944 m. Paneriuose buvo nužudyta 50,000-70,000 žmonių, iš kurių dauguma Vilniaus ir Vilniaus regiono žydų. 1960 m. masinių žudynių vietoje buvo atidarytas muziejus “Fašistinio teroro aukoms”. 2018 m. čia pradėjo veikti Panerių Memorialo lankytoju informacijos centras. Jo ekspozicijoje pateikiama pagrindinė informacija apie masines žudynes Paneriuose, archyvinių nuotraukų faksimilės, žemėlapiai, informacija apie naujausius archeologinius…

Daugiau Daugiau

Nakvynės namai tęsia bendradarbiavimą su Lietuvos probacijos tarnyba

Nakvynės namai tęsia bendradarbiavimą su Lietuvos probacijos tarnyba

2019 rugpjūčio 27 d. Vilniaus miesto nakvynės namuose vyko pasitarimas, kuriame dalyvavo Lietuvos probacijos tarnybos Vilniaus regiono skyriaus atstovai ir Vilniaus miesto nakvynės namų darbuotojai. Pasitarimo metu buvo aptartas bendradarbiavimo sutarties pasirašymas ir jos įgyvendinimas Plačiau nuorodoje

Išvyka į Valdovų rūmus

Išvyka į Valdovų rūmus

2019-09-10 dieną tęsėme išvykų ciklą į Valdovų rūmus, kuriuose vyko gyventojų pamėgtas edukacinis kūrybinis užsiėmimas. Užsiėmimo metu dalyviai turėjo galimybę susipažinti, kaip iš molio daromi gaminiai, išgirsti įdomių istorinių faktų molio panaudojimą, taip pat išbandyti keramikos glazūravimo techniką. Muziejaus gidas pravedė ekskursiją Valdovų rūmų ekspozicijose.

Žolinė – Šv. Mergelės Marijos ėmimo į dangų šventė

Žolinė – Šv. Mergelės Marijos ėmimo į dangų šventė

Tai margaspalvė vasaros pabaigos šventė, kurios metu tarsi pasitinkamas artėjantis ruduo. Ši šventė pakvietė susiburti nakvynės namų gyventojus, kurie sukūrė gražų paveikslą iš popierinių gėlių. Paveikslo kūrimui buvo taikyti dailės terapijos elementai. Šis metodas nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas, kuris, pagal poreikius, gali būti gydantis, ugdantis, atpalaiduojantis. Į paveikslo kūrimo procesą įsitraukę gyventojai išgyveno ir išreiškė savo emocijas spalvomis, rinkosi jiems patinkančias piešimo priemones. Kūrybinio proceso metu gyventojai mielai dalijosi prisiminimais kaip anksčiau šventė Žolines jų tėvai…

Daugiau Daugiau

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti