Darbo užmokestis

Darbo užmokestis

DARBUOTOJŲ VIDUTINIS MĖNESINIS NUSTATYTASIS (PASKIRTASIS)

DARBO UŽMOKESTIS

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų,
einančių šias
pareigas,
skaičius
2019 metai2020 metai
Direktorius132513058
Direktoriaus pavaduotoja129513249
Skyriaus vedėjas224203084
Vyresnysis socialinis darbuotojas521422441
Socialinis darbuotojas1115611782
Socialinio darbuotojo padėjėjas349411101
Vyresnysis slaugytojas710771189
Valytojas4657775

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti