Apsilankymas MO muziejuje

Apsilankymas MO muziejuje

Vilniaus miesto nakvynės namų gyventojai vyko į naujai atsidariusį MO muziejų. Čia jie turėjo galimybę pamatyti tris skirtingas parodas: Visas menas – apie mus“ – pirmą kartą viešai ir išsamiai pristatoma MO kolekcija, kuri apima laikotarpį nuo XX a. 6-ojo dešimtmečio iki šių dienų. Taip pat „Praeinantis kasdieninis gyvenimas“. Fotografijų paroda. Ir „Villa Lituania“ – Romoje esantis pastatas, tarpukariu tarnavęs kaip Lietuvos ambasada. Projektas 2007 m. buvo pristatytas Venecijos šiuolaikinio meno bienalėje, kurioje buvo įvertintas specialiu paminėjimu. MO muziejuje mus lydėjo gidė savanorė Skirmantė, kuri aprodė muziejų ir be galo įdomiai pasakojo mūsų grupei tiek apie kūrinius, tiek apie jų autorius.
Dėkojame MO muziejui, kad mus priėmė ir suteikė galimybę pasižvalgyti po muziejų.

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti