Aplinkos tvarkymo akcija: mes ,,Darom“ 2019

Aplinkos tvarkymo akcija: mes ,,Darom“ 2019

Vilniaus miesto nakvynės namų darbuotojai, kartu su paslaugų gavėjais, aptarė su įstaigos vadovu socialinės atsakomybės veiklas. Atšilęs oras bei balandis, kaip visuotinės švaros mėnuo, padiktavo ir aktualų pavasarinį darbą. Visi pritarėme minčiai prisidėti prie gamtos išsaugojimo. Tad balandžio 12 dieną, suvienijus bendras pastangas, įvyko pavasarinė aplinkos tvarkymo akcija. Siekėme prisidėti prie ekologiškai švarios, tvarkingos ir gražios aplinkos ne tik savo kieme, bet ir mieste, kuriame gyvename ir kurį mylime. Bendradarbiaujant su Vilniaus miesto Vilkpėdės seniūnijos seniūnu Mindaugu Kuncaičiu, buvo suderintos tvarkomos teritorijos, tai – miškelio Vilkpėdės gatvėje šlaitas bei ženkli dalis Vingio parko.
Po poros savaičių, balandžio 26 d., aplinkos tvarkymo akcija taip pat įvyko ir Vilniaus miesto nakvynės namų Naujosios Vilnios filiale. Bendradarbiauta su Naujosios Vilnios seniūnija. Sutvarkytos užtvankos prieigos iš abiejų upės krantų, prieigos prie Nakvynės namų teritorijos. Į Nakvynės namus atvyko Naujosios Vilnios seniūnas Jurijus Gridiuško ir specialistas Saulius Peteržikas išreikšti padėkos už Naujosios Vilnios teritorijos švarinimą.
Dėkojame Vilkpėdės ir Naujosios Vilnios seniūnijoms už bendradarbiavimą, paslaugų gavėjams – už ypatingai aktyvų dalyvavimą, įstaigos darbuotojams – už įkvėpimą, gamtai – už saulę, pavasario nuojautą ir švelnų šaltuką. 
Pavyko sutelkti visus, neabejingus gamtai. Džiaugiamės.

Komentarai išjungti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Patinktys

Šie slapukai būtini sklandžiam svetainės darbui, jie nekaupia jokios konfidencialios informacijos, kurios pagalba būtų galima rinkti apie asmenį informaciją ir ją panaudoti.

Užverti